Sveiki apsilankę Celestia darbeliai

 Prasideda atostogų metas ir mums.
Užsakymus gamybai priimsime iki birželio 5 d, o vėliau užsakymus priimsime ir atostogų metu, tačiau gamybos procesą atnaujinsime tik nuo liepos 8 dienos.  Atsiprašome už nepatogumus. 

Žaidimų kilimėlis

Žaidimų kilimėlis

Teminiai žaidimų kilimėliai – originalus, jaukus, apgalvotas ir su meile pasiūtas žaislas jūsų vaikui. Didelis žaidimų kilimas, ar kompaktiškas kilimėlis – pagal jūsų pasirinkimą. Šiuo metu turime du kilimėlių variantus, tačiau esant pageidavimams galimos ir kitokios temos

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Žaidimų kilimas "Kaime"
  Smagiems ir ilgiems vaikų žaidimams – skinkite daržoves, auginkite gyvūlėlius, laistykite gėlytes, maudykitės kartu su varlyte, važinėkite traktoriumi, skinkite obuolius ir sugalvokite dar pačios įdomiausios veiklos vykstančios kaime. Žaidimų kilimą sudaro daržas su dviem lysvėmis ir daržovėmis, tvenkinys su ten gyvenančia varlyte ir žydinčia lelija, medis su obuoliais, vazonas su gėlėms ir laistytuvu, bei takelis. Įspėjimas: sudėtyje yra smulkių detalių, todėl vaikams iki 3 metų žaisti su suaugusių priežiūra. Idėja. Papildykite žaidimų kilimėlį fermos gyvūnais, traktoriumi, nameliais ir kitais atributais ir jūsų vaikas džiaugsis šiuo kilimėliu ištisas valandas. (Šios detalės į parduodamą komplektaciją neįeina). ..
80.00 €
<
Žaidimų kilimėlis "Mašinų miestas"
Nudžiuginkite mažuosius vairuotojus įspūdingu žaidimų kilimėliu. Čia jie galės važinėtis po miestą, remontuoti mašiną servise, apsipirkti parduotuvėje, prisipilti kuro, nusiplauti mašiną, dirbti statybose, susipažinti su policijos, gaisrinės ir ligoninės pastatais. Kilimėlis puikiai tinka pasidėti ant vaikų staliuko, žemės. Pastatę mašinas požeminiuose garažuose kilimėlį galite susipakuoti ir vežtis į svečius, restoraną, polikliniką ar kur kitur kur reikia ilgai išlaikyti vaiko dėmesį. Jis puikiai tilps į jūsų rankinę ar mažylio kuprinę:) Kilimėlis pritaikytas ~8 cm mašinoms (modeliukams 1:63/ 1:58), mašinos kartu neparduodamos.   ..
45.00 €
<
celestia@darbliai.com Celestia darbeliai © 2024