Sveiki apsilankę Celestia darbeliai

 Kadangi prasideda atostogų metas, trumpam išvyksime ir mes.
Užsakymus priimsime ir atostogų metu, tačiau gamybos procesą atnaujinsime tik po birželio 10 dienos.  Atsiprašome už nepatogumus. 

Peliukas Mikis

Peliukas Mikis
Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Rinkinys "Peliukas Mikis", 6 asm.
Dekoracijų rinkinys "Peliukas Mikis" 6 asmenims.  Rinkinį sudaro: 5 kvietimai , 6 stalo kortelės, 6 papuošimai buteliukams, 6 smeigtukai, vėliavėlių girlianda "Su gimtadieniu"   ..
30.00 €
<
Kvietimas "Peliukas Mikis"
Kvietimas "Peliukas Mikis" ! Tekstas rašomas ant abiejų kortelės pusių. Išmatavimai: 16,3x14 cm ..
1.50 €
<
Vėliavėlės "Su gimtadieniu, Mikis"
Vėliavėlių girlianda su tekstu "SU GIMTADIENIU". Galimybė keisti tekstą į norimą (0,6 Euro/vėliavėlę), ar pridėti papidomų vėlėvėlių su dekoracijomis. Apie savo pageidavimą parašykite pastabose, atlikdami užsakymą. Rinkinį sudaro 14 vėliavėlių suvertų ant juostelės  (13 raidžių ir 1 dekoruota vėliavėlė). Išmatavimai: 12,2x17 cm. Bendras girliandos ilgis apie 1,7 m.   ..
8.40 €
<
Papuošimai buteliukams "Peliukas Mikis"
Papuošimai vaikų gėrimams (tinka ant stiklinių buteliukų, stiklinių ir pan.) Juostelės ilgis reguliuojamas. Galimybė įsigyti su 200 ml stikliniu buteliuku (+0,8 euro). Išmatavimai: 8,5x7 cm ..
0.80 €
<
Smeigtukai "Peliukas Mikis"
Smeigtukai keksiukams, pyragaičiams, saldainiams, sumuštinukai ir kitiems maisto gaminiams papuošti. Išmatavimai: 8,5x7 cm ..
0.60 €
<
Smeigtukai "Peliuko Mikio kelnės"
Smeigtukai keksiukams, pyragaičiams, saldainiams, sumuštinukai ir kitiems maisto gaminiams papuošti. Išmatavimai: 8,5x7 cm ..
0.60 €
<
Stalo kortelės "Peliukas Mikis"
Stalo kortelės maisto gaminiams, žaidimo priemonėms ar svečių vardams surašyti. Raudonos ir baltos spalvos. Išmatavimai: 9,5x4,5 cm ..
0.60 €
<
celestia@darbliai.com Celestia darbeliai © 2019