Sveiki apsilankę Celestia darbeliai

 Prasideda atostogų metas ir mums.
Užsakymus gamybai priimsime iki birželio 5 d, o vėliau užsakymus priimsime ir atostogų metu, tačiau gamybos procesą atnaujinsime tik nuo liepos 8 dienos.  Atsiprašome už nepatogumus. 

Peliukas Mikis

Peliukas Mikis
Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Rinkinys "Peliukas Mikis", 6 asm.
Dekoracijų rinkinys "Peliukas Mikis" 6 asmenims.  Rinkinį sudaro: 5 kvietimai , 6 stalo kortelės, 6 papuošimai buteliukams, 6 smeigtukai, vėliavėlių girlianda "Su gimtadieniu"   ..
30.00 €
<
Kvietimas "Peliukas Mikis"
Kvietimas "Peliukas Mikis" ! Tekstas rašomas ant abiejų kortelės pusių. Išmatavimai: 16,3x14 cm ..
1.50 €
<
Vėliavėlės "Su gimtadieniu, Mikis"
Vėliavėlių girlianda su tekstu "SU GIMTADIENIU". Galimybė keisti tekstą į norimą (0,7 Euro/vėliavėlę), ar pridėti papidomų vėlėvėlių su dekoracijomis. Apie savo pageidavimą parašykite pastabose, atlikdami užsakymą. Rinkinį sudaro 14 vėliavėlių suvertų ant juostelės  (13 raidžių ir 1 dekoruota vėliavėlė). Išmatavimai: 12,2x17 cm. Bendras girliandos ilgis apie 1,7 m.   ..
9.80 €
<
Papuošimai buteliukams "Peliukas Mikis"
Papuošimai vaikų gėrimams (tinka ant stiklinių buteliukų, stiklinių ir pan.) Juostelės ilgis reguliuojamas. Galimybė įsigyti su 200 ml stikliniu buteliuku (+0,8 euro). Išmatavimai: 8,5x7 cm ..
0.80 €
<
Smeigtukai "Peliukas Mikis"
Smeigtukai keksiukams, pyragaičiams, saldainiams, sumuštinukai ir kitiems maisto gaminiams papuošti. Išmatavimai: 8,5x7 cm ..
0.70 €
<
Smeigtukai "Peliuko Mikio kelnės"
Smeigtukai keksiukams, pyragaičiams, saldainiams, sumuštinukai ir kitiems maisto gaminiams papuošti. Išmatavimai: 8,5x7 cm ..
0.70 €
<
Stalo kortelės "Peliukas Mikis"
Stalo kortelės maisto gaminiams, žaidimo priemonėms ar svečių vardams surašyti. Raudonos ir baltos spalvos. Išmatavimai: 9,5x4,5 cm ..
0.60 €
<
celestia@darbliai.com Celestia darbeliai © 2024