Apie mus

Sveiki,

Esu Irena. Savo pomėgį įvairiausiems rankdarbiams atradau jau senai, dar tuomet, kai auginau savo mažas dukras ir norėdavosi jas nustebinti savo rankų darbo gaminiais – išradingu advento kalendoriumi, išskirtiniais gimtadienio papuošimais ar mielu atviruku. O šiuo metu ne tik įvairiausių idėjų turiu daug, tačiau ir laiko joms įgyvendinti. Tad dabar jau suaugusios dukterys aktyviai įkalbinėjo pradėti savo verslą. Esu iš prigimties užsispyrusi, todėl tokį man mestą iššūkį mielai priimiau.

 Todėl Jūs šioje parduotuvėlėje rasite ne tik rankomis sukurtus, su meile suklijuotus originalius atvirukus, bet taip pat ir įpakavimus dovanoms, išskirtines dovanėlės naujagimiams, vaikams ir suaugusiems (kuriuos juokais vadiname „vietoj gėlių“ :) , dekoracijų ypatingoms Jūsų šventėms, rankų darbo papuošalų. O kad įsigijus šių gaminių būtų paprasčiau suorganizuoti įsimintiną šventę, pažadu ir naudingu patarimų bei idėjų.

Rankų darbo gaminiai nuostabūs tuo, kad jeigu neradote to, kas Jums patiktų ar norite išsirinktą gaminį padaryti asmeniškesnį, visada galite kreiptis ir mes kartu sukursime Jūsų viziją atitinkantį gaminį.

Kuo daugiau gražių akimirkų kiekvieno iš Jūsų gyvenime!

Šilčiausi linkėjimai,

Irena (Celestia)

 

Irena Čiplienė
Ind. veiklos paž. Nr. 597103

 

Sąsk. Nr. LT567044060007926512
 

celestia@darbliai.com Celestia darbeliai © 2024