Pirkimo taisyklės

Pirkėjai, pirkdami prekes elektroninėje parduotuvėje celetia.darbeliai.com , privalo laikytis žemiau išdėstytų taisyklių. Taisyklių nesilaikymas gali komplikuoti sklandų prekių užsakymą, apmokėjimą už jas ir/arba prekių pristatymą. Tuo atveju, jei dėl šių taisyklių nesilaikymo, yra patiriamos finansinės išlaidos arba iškyla kokie kiti nepatogumai, nesklandumai, celetia.darbeliai.com administracija neprisiima jokios atsakomybės, o atsiradusias papildomas išlaidas privalės padengti pirkėjas.

 

PREKIŲ IŠSIRINKIMAS IR ĮDĖJIMAS Į VIRTUALŲ KREPŠELĮ

Norint įsigyti prekes elektroninėje parduotuvėje celetia.darbeliai.com pirmiausia jas reikia įsidėti į virtualų krepšelį. Į virtualų krepšelį prekės įdedamos paspaudžiant mygtuką "Į krepšelį", kuris yra šalia kiekvienos prekės aprašymo. Daugelis prekių turi privalomus pasirinkimo laukelius (pristaymo būdas, spalva ar panašiai). Be jų pasirinkimo negalėsite tęsti pirkimo.

Paspaudus minėtą mygtuką prekė atsiranda krepšelyje bei automatiškai yra suskaičiuojama kiek pirkėjas turės sumokėti, norėdamas įsigyti šią prekę. Atskirai pateikiama ir numatyto pristatymo kaina. Ši kaina gali keistis, jei vėliau pasirinksite kitą pristatymo būdą.

Prekę iš virtualaus krepšelio pašalinti galite nuspaudę šiukšlinės simbolį ties konkrečia preke.

Įsidėjus visas norimas įsigyti prekes į vrirtualų prekių krepšelį, reikia nuspausti mygtuką "Pirkti", po ko, atsivers registracijos langas.

 

REGISTRACIJA IR Pateiktų DOMENŲ SAUGUMAS 

Registracija nėra būtina norint įsigyti prekes celetia.darbeliai.com parduotuvėje. Jūs galite pirkti ir kaip svečias, tik pasitikrinkite, kad teisinga įvedėte pristatymo adresą ir savo kontaktus, kad, iškilus neaiškumams būtų galima su jumis susisiekti.

Tačiau užsiregistravus Jūs matysite savo užsakymo būklę bei sekantį kartą nebereikės įvedinėti savo kontaktų. Liks tik prisijungti.

 

Jūsų pateikti duomenys nebus naudojami komerciniais tikslais ir negali būti perduoti trečiosioms šalims. Prisijungus prie savo paskyros turite galimybę visai panaikinti savo paskyrą su visais duomenimis. Arba atsiuntę e-laišką su pageidavimu panaikinti vienokius ar kitokius duomenis apie jus, mes tai padarysime rankiniu būdu ir apie tai informuosime jus e-laiškus. 

 

PRISTATYMO BŪDO PASIRINKIMAS 

Atsivėrusiame lange, perskaitykite šias taisykles ir patvirtindami, kad sutinkate su jomis, pažymėkite varnele kvadračiuką ties fraze "Aš besąlygiškai sutinku su paslaugos sąlygomis ir teikimo taisyklėmis." Žemiau pasirinkite pristatymo metodą. Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas pristatymo metodas turi skirtingus įkainius. Pažymėkite pasirinktą pristatymo metodą ir spauskite mygtuką "Toliau". Pateksite į apmokėjimo būdo pasirinkimo langą.

 

APMOKĖJIMAS UŽ PREKES 

Elektroninėje parduotuvėje celetia.darbeliai.com yra galimybė atsiskaityti už prekes keliais būdais, kuriuos čia ir pabandysime trumpai apžvelgti.

 

Mokėjimas bankiniu pavedimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jums bus suformuota sąskaita faktūrą, kurią turėsite apmokėti bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą. Prekės bus išsiųstos tik tada, kai Jūsų pavedimo suma bus įskaityta į mūsų banko sąskaitą. Tai gali užtrukti iki1-2 darbo dienų. Po pinigų gavimo, mes pakeisime Jūsų užsakymo būseną bei išsiųsime Jūsų prekes. Apie kiekvieną Jūsų užsakymo būsenos pasikeitimą informuosime elektroniniu paštu.

 

Mokėjimas per PayPAL. Pasirinkus šį mokėjimo būdą,  Jūs būsite nukreipti į PayPAL svetainę, kur galėsite saugia atlikti mokėjimą.. Apie tai Jūs būsite informuotas elektroniniu paštu.

Pasirinkite Jums patogiausią apmokėjimo už prekes būdą, paspausdami ant atitinkamo mokėjimo būdo. Pateksite į užsakymo patvirtinimo langą, kuriame reikia paspausti mygtuką "Patvirtinu užsakymą". Paspausdami šį mygtuką, Jus patvirtinate, kad tikrai įsigyjate Jūsų pasirinktas prekes ir sutinkate už jas sumokėti.

 

UŽSAKYMO VYKDYMAS 

Gavus Jūsų apmokėjimo patvirtinimą, užsakytą prekę išsiųsime Jums jūsų pasirinktu būdu per 2 darbo dienas (gal ir greičiau, jei užsakymas nedidelis - iki 6 vnt). Jei norite suderinti kelias prekes į vieną užsakymą - parašykite. Būtinai suderinsime palankiausias sąlygas.

 

PAKARTOTINIS PRISIJUNGIMAS IR UŽSAKYMO BŪKLĖS STEBĖJIMAS 

Pirmą kartą užsiregistravę celetia.darbeliai.com elektroninėje parduotuvėje, Jūs bet kada galite prisijungti prie savo paskyros ir įsigyti naujų prekių arba stebėti jau suformuotų ir patvirtintų užsakymų būklę. Ten pat galite rasti Jums išrašytas sąskaitas arba parašyti žinutę susijusią su konkrečių užsakymu.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS 

Elektroninėje parduotuvėje celestia.darbeliai.com pirktų prekių grąžinimas vykdomas pagal LR teisės aktus atitinkančias taisykles, su kuriomis rekomenduojame susipažinti čia:

 

 

Vadovaujantis LR teisės aktais, prekės įsigytos elektroninėje parduotuvėje celetia.darbeliai.com gali būti grąžinamos pardavėjui per 7 dienas nuo jos gavimo, pateikiant tokio pageidavimo priežastį. Nekokybiškos prekės gali būti pakeistos kitomis prekėmis, arba grąžinti už jas sumokėti pinigai.

Prekių grąžinimo tvarka:

1. Informuokite elektroniniu paštu ar telefonu administraciją apie norą grąžinti prekę.

2. Elektroniniu paštu Jums bus išsiųsti dokumentai susiję su prekės grąžinimu, kuriuos reikės atsispausdinti ir pasirašyti.

3. Išsiųskite arba pristatykite pasirašytus dokumentus ir grąžinamą prekę administracijos nurodytu adresu.

4. Gavę iš Jūsų prekę, ją patikrinsime ir per 2 dienas Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigai bus pervesti į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

 

SVARBU!

celestia@darbliai.com Celestia darbeliai © 2024