Sveiki apsilankę Celestia darbeliai

 Kadangi prasideda atostogų metas, trumpam išvyksime ir mes.
Užsakymus priimsime ir atostogų metu, tačiau gamybos procesą atnaujinsime tik po birželio 10 dienos.  Atsiprašome už nepatogumus. 

Pelytė Minė

Pelytė Minė
Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Smeigtukai gėlytės "Pelytė Minė"
Smeigtukai keksiukams, pyragaičiams, saldainiams, sumuštinukai ir kitiems maisto gaminiams papuošti. Išmatavimai: 8x8 cm ..
0.60 €
<
Rinkinys "Pelytė Minė", 6 asm.
Dekoracijų rinkinys "Pelytė Minė" 6 asmenims.  Rinkinį sudaro: 5 kvietimai, 6 stalo kortelės, 6 papuošimai buteliukams, 6 smeigtukai (3 smeigtukai gėlytės, 3 Minės), vėliavėlių girlianda "Su gimtadieniu"   ..
30.00 €
<
Kvietimas "Pelytė Minė"
Kvietimas "Pelytė Minė" ! Tekstas rašomas ant abiejų kortelės pusių. Išmatavimai: 16,3x14 cm ..
1.50 €
<
Vėliavėlės "Su gimtadieniu Minė"
Vėliavėlių girlianda su tekstu "SU GIMTADIENIU". Galimybė keisti tekstą į norimą (0,6 Euro/vėliavėlę), ar pridėti papidomų vėlėvėlių su dekoracijomis. Apie savo pageidavimą parašykite pastabose, atlikdami užsakymą. Šį Rinkinį sudaro 14 vėliavėlių suvertų ant juostelės  (13 raidžių ir 1 dekoruota vėliavėlė). Išmatavimai: 12,3x12,3 cm. Bendras girliandos ilgis apie 1,7 m. ..
8.40 €
<
Papuošimai buteliukams "Pelytė Minė"
Papuošimai vaikų gėrimams (tinka ant stiklinių buteliukų, stiklinių ir pan.) Juostelės ilgis reguliuojamas. Galimybė įsigyti su 200 ml stikliniu buteliuku (+0,8 euro). Išmatavimai: 8,5x7 cm ..
0.80 €
<
Smeigtukai gėlytės "Pelytė Minė"
Smeigtukai keksiukams, pyragaičiams, saldainiams, sumuštinukai ir kitiems maisto gaminiams papuošti. Išmatavimai: 8x8 cm ..
0.60 €
<
Smeigtukai "Pelytė Minė"
Smeigtukai keksiukams, pyragaičiams, saldainiams, sumuštinukai ir kitiems maisto gaminiams papuošti. Išmatavimai: 8,5x7 cm ..
0.60 €
<
Stalo kortelės "Pelytė Minė"
Stalo kortelės maisto gaminiams, žaidimo priemonėms ar svečių vardams surašyti. Išmatavimai: 9,5x4,5 cm ..
0.60 €
<
celestia@darbliai.com Celestia darbeliai © 2019